(050) 68-67-600
(068) 68-67-600


Хто ми?

Компанія AVTOOPT.UA -динамічно розвивається з 2014 року e-commerce сервіс! Забезпечує легку покупку потрібної автозапчастини або аксессуара для вашого авто 365/24/7

Місія компанії

не просто продати запчастину! Зберегти час клієнта в нескінченному пошуку і надати кваліфікований підбір, забезпечити своєчасну доставку.

зручність, простота і безпеку покупки!

Ключові цінності

Клієнти

тільки позитивне ставлення до клієнта. Ми думаємо про наших покупців і прагнемо зрозуміти їхні вимоги. Цінуємо довгострокові відносини, завжди готові надати гідну підтримку та індивідуальний підхід.

Команда AVTOOPT.UA

застосовує найбільш інноваційні рішення в системі онлайн сервісів пошуку і замовлення автозапчастин. Щодня вдосконалюючи бізнес процеси, за допомогою яких забезпечує ключові цінності - надаючи кращі рішення для наших клієнтів.

Партнери

Тільки лідери!

найбільші офіційні дистриб'ютори і виробники автокомпонентів. Логістичні та фінансові партнери, що входять до групи компанії «Нова Пошта»

Асортимент

Більше 10 млн. доступні для покупки нашим клієнтам від світових виробників, для автомобілів іноземного та вітчизняного виробництва. Величезний асортимент продукції, який включений в каталог запчастин нашого онлайн сервісу, дозволяє упевнитися в тому, що у нас можна знайти будь-яку деталь, або вузол, для будь-якої моделі, найвідоміших автомобільних брендів.