Про нас

Хто ми?

Компанія AVTOOPT.UA - e-commerce сервіс, що динамічно розвивається з 2014 року! Забезпечує легке придбання потрібної автозапчастини або аксесуара для Вашого авто 365/24/7

Місія компанії

Не просто продати запчастину! Зберегти час клієнта у безкінечному пошуку та надати кваліфікований підбір, забезпечити своєчасну доставку.

Зручність, простота та безпека покупки!

Ключові цінності

Клієнти

Лише позитивне ставлення до клієнта. Ми думаємо про наших покупців та прагнемо зрозуміти їхні вимоги. Цінуємо довгострокові відносини, завжди готові надати гідну підтримку та індивідуальний підхід.

Команда AVTOOPT.UA

Застосовує найінноваційніші рішення в системі онлайн сервісів пошуку та замовлення автозапчастин. Щодня удосконалюючи бізнес процеси, за допомогою яких забезпечує ключові цінності – надаючи найкращі рішення для наших клієнтів.

Асортимент

Більше 10 млн. доступні для покупки нашим клієнтам від світових виробників, для автомобілів іноземного та вітчизняного виробництва. Величезний асортимент продукції, який включений до каталогу запчастин нашого онлайн сервісу, дозволяє переконатися в тому, що у нас можна знайти будь-яку деталь, або вузол для будь-якої моделі найвідоміших автомобільних брендів.

Партнери

Лише лідери!

Найбільші офіційні дистриб'ютори та виробники автокомпонентів. Логістичні та фінансові партнери, що входять до групи компанії «Нова Пошта»